Szopka z wiezieniami CIA w Kiejkutach zostala zorganizowana przez ‘farbowane lisy’ czyli polskich pseudo ’komunistow.’ Tak to Towarzysze Kwasniewski, Miller i Siemiatkowski, motywowani glebokimi uczuciami serwilizmu (najpierw wobec Moskwy, a nastepnie Langley), skwapliwie zgodzili sie na wiezienia w Polsce. Sprawa musiala byc wybitnie parszywa, jezeli Amerykanie nie zdecydowali sie na wykorzystanie Guantanamo, jako extraterytorialnej jurysdykcji, i podrzucili wlasne gowno na polski teren. Natomiast zacmieni serwilizmem polscy neofici ‘prawdziwej’ demokracji zignorowali rudymentarne prawa polityki – sa przyjazne narody i rzady, ale ich sluzby specjalne zaledwie sie…Kontynuuj Czytanie „Polscy pseudo ‚komunisci’ a wiezienie CIA”

marek1846 napisał: > Odpowiedzi na takie pytania należało szukać w szkole, teraz już za późno.. No to mnie „wychowałeś” i pouczyłeś, a co to zmienia w „rzeczy samej”? Kompletnie nic. Rutkowski jak był tak jest ścierwojadem jadącym na populiźmie czyli na podbijaniu piłeczki społecznej nienawiści i widykty. Daj mu dalej prawo działać w ten sposób, a dojdziemy do legitymizacji linczu. — – Bal!!! – przeraźliwie wrzasnął kot. Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, a potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym…Kontynuuj Czytanie „Re: Nie promujmy hieny”

może taki cyrk w budowie jest potrzebny, aby powstało społeczeństwo obywatelskie, uradował mnie ponad godzinę temu młody taksówkarz, powiedział, że 10 lat nie chodził do wyborów, a teraz pójdzie, żeby głosować przeciw PO uprzytomniłem mu że musi głosować przeciw także PSL, bo to taka sama grupa przęstepcza oczywiście zdaje sobie sprawę, że głosowanie przeciw POPSLowi, to głosowanie na Kaczyńskiego Te Deum Laudamus New

może taki cyrk w budowie jest potrzebny, aby powstało społeczeństwo obywatelskie, uradował mnie godzinę temu młody taksówkarz, powiedział, że 10 lat nie chodził do wyborów, a teraz pójdzie, żeby głosować przeciw PO uprzytomniłem mu że musi głosować przeciw także PSL, bo to taka sama grupa przęstepcza oczywiście zdaje sobie sprawę, że głosowanie przeciw POPSLowi to głosowanie na Kaczyńskiego Te Deum Laudamus New

a w jakim sensie okażą się skutki te ? czy, wg Ciebie, wyborcy uznają, iż TK jest na usługach partii rządzącej i coś postanowił ów nie z powodu, że tak sam z siebie ocenił, ale bo rząd tak chciał ? czy może te „skutki okażą się”, bo teraz każde ugrupowanie się będzie ścigać w zdobywaniu poparcia tych 4 mln ludzi ? no i na czym polega już ogłaszana szeroko krzywda tych ludzi ? no bo jak krzywda, to i ja się powinnam czuć skrzywdzoną. nie…Kontynuuj Czytanie „Re: Doktrynerzy z TK skrzywdzili 4 miliony ludzi”

Co do porzucania, właśnie się buduję w Polsce żeby mieć gdzie wrócić, więc proszę nie wysnuwać pochopnych wniosków. A co do zazdrości, to jako dziecko każde wakacje spędzałam na działce babci i wiem, jak to wygląda, ale czasy się zmieniają – teraz na tych samych ogrodach co trzeci to ruina albo łysy trawnik z przeznaczeniem na urządzanie pijackich imprez. Może czas zacząć egzekwować trochę regulaminy działkowe. Zdrowa ta żywność z ogródków w środku miasta na pewno też nie jest, bo nic tylko spaliny na tym…Kontynuuj Czytanie „Re: Miliardy dochodow z dzialek w EU dla…przemy”

Nie zauważyłem tytułu posta „prawo autorskie” W każdym razie robi się coraz zabawniej, a u ciebie czarna rozpacz :)) Prawa autorskie działają nawet 50 lat, tylko co z tego. Podsunę ci inny, lepszy trop, Michnik podczas tej rozmowy na pewno palił papierosy i tu bym szukał szansy dla chorego na serce Rywina:))) hummer napisał: > boblebowsky napisał: > > > > > Przed chwilą pisałeś po przestępcy a teraz już o osobie nierzetelnej. Ską > d ta n > > agła zmiana? > > No…Kontynuuj Czytanie „ups..”

hummer napisał: > boblebowsky napisał: > > > > > Przed chwilą pisałeś po przestępcy a teraz już o osobie nierzetelnej. Ską > d ta n > > agła zmiana? > > No i co dalej , czy to jedyna rzecz która tak cię zachwyciła w wypowiedzi > Włodk > > a, poza jego nienagannymi manierami oczywiście? > > To się baaaaaaaaaaaaardzo powoli przedawnia 🙂 > Opiniotwórczy dziennik nie będzie się zasłaniał, iż paparazzie wolno 🙂 Co się powoli przedawnia? Nierzetelność dziennikarska? :))) > Agora…Kontynuuj Czytanie „Re: Prawo autorskie”

boblebowsky napisał: > > Przed chwilą pisałeś po przestępcy a teraz już o osobie nierzetelnej. Skąd ta n > agła zmiana? > No i co dalej , czy to jedyna rzecz która tak cię zachwyciła w wypowiedzi Włodk > a, poza jego nienagannymi manierami oczywiście? To się baaaaaaaaaaaaardzo powoli przedawnia 🙂 Opiniotwórczy dziennik nie będzie się zasłaniał, iż paparazzie wolno 🙂 Agora winna zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Wtedy nagrywanie OK. A tak spadkobiercy Rywina mogą ją puścić w skarpetkach i to jeszcze przez…Kontynuuj Czytanie „Prawo autorskie”

wrzućcie sobie Zorna, albo Laniera i przestańcie mi zawracać głowę swoją artystyczną awangardą sprzed stu lat :-))) A teraz ładnie zmówcie paciorek i idżcie spać. Pa, pa. New

pan Mietek Grodecki zapodał link do relacji ze spotkania prezesa pana w Koninie z 24. czerwca. poprzedził go linkiem jakimś z porno stron, to ja się w jego wątek nie wpisuję. ale tu sobie powiem – jak nie mogę prezesa pana słuchać za bardzo, to sobie trud zadałam i na razie dwu z prawie części 5. już wysłuchałam. abstrahując od tego, że Tusk jest do d…, polska reprezentacja, to wiadomo, a EURO, nawet, jeśli jest jest sukcesem, to załatwił rząd prezesa pana /w domyśle –…Kontynuuj Czytanie „Pan Kaczyński w Koninie : system się nie sprawdził”